НВО «Енергохім» – динамічно розвинене науково-виробниче об’єднання, яке розробляє сучасні енерго- та ресурсозберігаючі технології, впроваджує свої розробки на підприємствах гірничо-металургійного, ядерно-енергетичного комплексів, а також технологічні рішення спрямовані на спрощення організації спеціальної обробки, що використовуються підрозділами РХБЗ.

 

Місія компанії
Розробка нових і модернізація існуючих технологічних процесів промислових підприємств для вирішення проблем безпеки, скорочення споживання енергоресурсів і сировини, мінімізації відходів і екологічних ризиків.

Наша мета
Не просто задовольняти потреби споживачів, а передбачати їх очікування!

НАШ ДОСВІД І ДОСЯГНЕННЯ

Ядерна енергетика

 • Початок діяльності з 1995.
 • Розроблена концепція комплексної переробки рідких радіоактивних відходів АЕС.
 • Проведено випробування, які показали можливість скорочення накопичених рідких радіоактивних відходів в 1000 разів.
 • Результати впровадження розроблених нами технологій схвалені Координаційною радою щодо скорочення радіоактивних відходів корпорації «Росатом» і НАЕК «Енергеатом».
 • Отримано понад 30 патентів.

Спеціальна обробка

 • Розроблений та сертифікований базовий комплект засобів спеціальної обробки БКС-5, який дозволив вирішити всі основні завдання РХБЗ при цьому скоротивши:
  - номенклатуру засобів спеціальної обробки в 4 рази,
  - витрату хімічних реагентів в 1,5-3 рази,
  - час підготовки до проведення спеціальної обробки в 2 рази.
 • Налагоджено промислове виробництво засобів, які входять в БКС-5.
 • Друкованих робіт по спецобробці 75.

Металургія

 • Наші розробки дозволяють знизити:
  - собівартість 1 тонни сталевого прокату на 3-10 USD,
  - собівартість виробництва 1 тонни металургійного вапна на 40-50%,
  - викид пилу при виробництві вапна до 0.
 • Роботи впроваджені на найбільших підприємствах України.
 • Отримано понад 20 патентів.

НАШІ ЗАМОВНИКИ

ВП «Запорізька АЕС»
Запорізька атомна електростанція щорічно генерує близько 40 млрд кВт·г електроенергії, що становить п'яту частину загально річного виробництва електроенергії в країні і половину її виробництва на українських атомних станціях. Кількість енергоблоків – 6. Електрична потужність – 6000 МВт. Тип реактора – ВВЕР-1000.          
ВП «Рівненська АЕС»
Перша в Україні атомна електростанція з водо-водяними ядерними реакторами і єдина – з енергоблоками на базі перших реакторів цієї серії 2-ВВЕР-440 і 2-ВВЕР-1000. Щорічне виробництво електроенергії – близько 19 млрд кВт·г. Електрична потужність – 2835 МВт.  
ВП «Хмельницька АЕС»
Хмельницька атомна електростанція щорічно генерує близько 15 млрд КВт·г електроенергії. Кількість енергоблоків – 2. Тип реактора – ВВЕР-1000. Електрична потужність – 2000 МВт. Серед пріоритетів діяльності Хмельницької АЕС – добудова третього і четвертого блоків.
ВП «Южно-Українська АЕС»
Южно-Українська атомна електростанція щорічно генерує 17-20 млрд кВт·г електричної енергії. На станції працюють 3 енергоблоки ВВЕР-1000. Електрична потужність – 3000 МВт.
ДСП «Чорнобильська АЕС»
Чорнобильська атомна електростанція – зупинена атомна електростанція на території України, відома в зв'язку з аварією, що сталася 26 квітня 1986 року. Офіційна сучасна назва Державне спеціалізоване підприємство Чорнобильська атомна електростанція. Станція знаходиться в підпорядкуванні міністерства екології.
НАЕК «Енергоатом»
Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» — оператор чотирьох діючих атомних електростанцій України, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків, загальною встановленою потужністю 13 835 МВт.
«АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» — найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України з повним металургійним циклом, входить до складу найбільшої в світі металургійної компанії «АрселорМіттал».
МНС
Міністерства з надзвичайних ситуацій низки країн
Міністерство оборони
Міністерства оборони низки країн
МВС
Міністерства внутрішніх справ низки країн
Спецслужби
Спецпідрозділи і спецслужби низки країн

 СЕРТИФІКАТИ

Вся продукція компанії сертифікована і пройшла випробування в акредитованих лабораторіях, на профільних промислових підприємствах і в військах.
Тактико-технічні характеристики засобів спеціальної обробки БКС-5 були обговорені на JCBRND-CDG, Нідерланди.
Сертифікат відповідності на засіб для особистої гігієни «Бастіон»
Сертифікат відповідності на засіб для згущення водних розчинів марки «Вертикаль»
Сертифікат відповідності на засіб дезінфікуючий і дегазуючий «Роса»
Сертифікат відповідності на засоби марок «Щит-П», «Щит-В», «Щит-КС», «Щит-С1», «Щит-С2», «Щит-К», «Щит-Щ», «Щіт- ДВ», «Щит-МО1», «Щит-МО2», «Щит-МО3»
Засіб дезінфікуючий і дегазуючий «Роса», засіб дезінфікуючий марки «Рубіж» дезодоруючий і дегазуючий

Зв’язатися з нами

Факти про компанію
>20
Більше 20 років досвіду
5
У компанії працюють 5 кандидатів наук
13350000
Нашими засобами продезактивовано 13 350 000 кв. метрів приміщень і обладнання
>100
Отримано більше 100 патентів

НВО «Енергохім» понад 20 років займається розробкою і впровадженням енерго- та ресурсозберігаючих технологій в промисловості. В даний час в компанії працюють 5 кандидатів наук. Наші розробки захищені понад 100 патентами різних країн. Технології, розроблені НВО «Енергохім», використовуються підрозділами РХБЗ різних країн, найбільшими промисловими підприємствами ядерно-енергетичного комплексу, металургії.